Yazılımlar

NE GETİRELİM
yusufocaliska.. Site Üyesi

ADI:

Yusuf Çalışkan

UZMANLIK ALANLARI:

- Anlam işçisi, Hakikat arayışcısı, Humanist, Sosyalist, Cinsiyet Özgürlükçü

PHP ve MVC - 2. Class Giriş Dersi

Merhabalar, Bu dersimizde de en az temel bilgisini sahip olmanız gereken classları işledik.. Fazla ayrıntıya girmeden bilinmesi gerek konulara işaret etmek amaçlı verdiğim bir derstir. Diğer de..
Bağlı Olduğu Eğitim Seti PHP VE MVC (OOP)
FİYAT: 0 TL
VİDEO - PHP VE MVC - 2. CLASS GIRIs DERSI ( 20 dakika) - Seviye: Başlangıç
SOR / YORUM YAP / SOHBET ET GİZLE
Bir çok başlangıç videosu izledim. Bilmek başka bir şey öğretmek apayrı bir şey anlatım diliniz güzel bu yüzden sizden birşeyler öğreneceğime inanıyorum. Tüm videolarınızı satın aldım başladım. Yorumlarda ki gibi benimde beklentim bunların devamının gelmesi ve daha gelişkin sistemleri birlikte öğrenmek. Site çok başarılı bir proje desrslserin yarım kalması çok kötü sadece devamı olan projeler zaman içerisinde sıyrılıp insanlar tarafından daha çok rağbet görmesine neden olacaktır. Başarılarınızın ve videolarınızın devamını bekliyoruz.
0
Teşekkürler, sorun düzeldi.
0
düzeltiyoruz hemen
0
Merhabalar bir yerde bir hata olmalı, bu dersi satın aldım başka bir dersin videosu görünüyor.
0
Merhabalar,

Eleştiri ve yorumunuz için teşekkür ediyorum. Eleştiriler beğenilmeyen durumların akışındaki göreceliğin verdiği haklı sebeplerden dolayı ortaya çıkar ve genelde kırıcıdır. Bazen de yapıcıdırlar. Tabi eleştirinin dikkate alınıp, alınmam durumları elbette eleştiriyi alan birey tarafında tercih edilir.
Bu anlamda yaptığınız eleştiriye kısmen katılıyorum ve dikkate alıyorum. Yapılması gerek çok daha temiz bir dil seçilmesiydi. Savunma yapmayacağım fakat bugün Erkek egemenliği Kadın üzerindeki acımazsız üstünlüğü kadının tarihsel süreçlerdeki güçlü kişiliğinin bilinçsizliğinden uzak olunduğu için ortaya çıkmıştır.
Bu durumu hazım edememe ve aslında Erkek zihniyetine karşı bir yaklaşım içinde olduğumdan kaynaklanacak olsa gerek böyle bir örnek verdim.
Sizi temin ederim ki diğer videolarda böyle bir yaklaşım içinde değilim.

İyi dersler..
0
Görsel ders hazırlanırken kullanılan örnekler konusunda seçici olmakta fayda var. Bu videoda "Pis Babası" gibi bir ifade itici, gereksiz ve öğretici olmaktan uzak. Bunun dışında konu iyi özetlenerek anlatılmış. Sonraki videoları seyretmeye devam edeceğim umarım onlarda bu tip ifadeler yoktur.
0
seve seve beklerim ve ilk alanlardan biride benim seti umarim setde bakib oyredikden sonra mvci yapisini bildik deriz
0
@EuroTurk

Tavsiyen için teşekkürler, Bildiğiniz gibi bu set biraz daha MVC yapısını ve Classlar ile çalışmak için hazırlanıyor. Bu derslerim gelecekte vereceğim derslere ön ayak olabilmesi için hazırlanıyor. Tabi ileri zamanlarda, Örneğin sizin de dediğiniz gibi bir E-Ticaret Sitesi veya Bir Haber Scripti, Arkadaşlık Sitesi gibi Projeler hazırlanabilir. Ama her şeyden önce mutlaka bu seti izlemeniz lazım ki gelecekte işlenecek derslere hakim olmak için.
0
@master553;

İlginiz için teşekürler, Daha önce de dediğim gibi, dersleri belli bir üçret karşılığı alıyorsunuz, vereceğiniz üçretin hakkını vermek için çaba gösteriyorum, bundan hiç süpeniz omasın.
Elbetteki alacağınız eğitim dersleri bir set halini alacaktır ve belli bir üçret karşılığında satışa sunulacak. Tam emin olmamak kaydıyla alacağınız set 1 hafta içinde 20 Ders olacak şekilde hazır olcaktır ve satışa sunulacak.

İyi dersler..
0
set olurken tavsiyem basit bir eticaret sistemi yazarak mvc yapısına göre gidebilirsek çok daha iyi olur düşüncüsündeyim.
0
selam anlatimin ders secimin iyi bu konuda bir kac tane dersden baska ders yo dimek olarki her kes baslar sona gibi gelmez simdi bilmemki derslerini alayin ya nasil. yani suphem bu ki dersleri aliri baslariz aoyrenmeye ancaq derslerin devami gelmir acaba bunu set hailne getrib hepsin set seklinde ala biliriz acaba bunu set sekli haline gelicekmi yani basdan sona php claslar mvc oyrene bilecek dersler olucaqmi basdan sona ya yok ?
0