Yazılımlar

NE GETİRELİM
NaMLu Site Üyesi

ADI:

Oğuzhan Şahin

UZMANLIK ALANLARI:

- PHP- HTML- CSS- jQuery- C#- C++

PHP ile Facebook Uygulama G. - Kullanıcı Bilgilerini Alma

Bu dersimde facebookta uygulama nasıl oluşturulur, uygulamaya giren kişiden temel izin nasıl alınır ve kişinin temel bilgilerine nasıl ulaşabiliriz bunları öğreneceğiz.
Bağlı Olduğu Eğitim Seti Facebook Uygulama Geliştirme
FİYAT: 0 TL
VİDEO - PHP ILE FACEBOOK UYGULAMA G. - KULLANICI BILGILERINI ALMA ( 10 dakika) - Seviye: Başlangıç
SOR / YORUM YAP / SOHBET ET GİZLE
@master553 eklediğim 2. dersi görmedin galiba :)
0
evet bir ders cekdin yok oldun arkadaw
1
Bilgilendirme:

Arkadaşlar mikrofonum bozuk olduğu için haftalardır video çekemiyorum. Dit sesleri yüzünden video montajdan dönmektedir. Yeni mikrofon aldığımda videoları çekeceğim. Şimdiden videoları bekleyenlerden gecikme için özür dilerim.
0
@ibretlik Eğer PHP bilgin varsa uygulamaya giren kişinin bilgilerini alıp veritabanına ekleyebilirsin ve istediğin yerde kullanabilirsin. Eğer ki PHP bilgin yoksa ileride çekip atacağım videoları da izleme lütfen. Çok sorun yaşarsın. Kişinin diğer bilgilerini alabilmek için nasıl izin alınır bunları da ileri ki derslerde anlatacağım.
0
Teşekkürler gerçekten güzel bir video olmuş.
0
Merhaba. Öncelikle konuda script yazılımı vs. birşey anlatmadıysanız (yanlıs anlamadıysam); kendi uygulamanızdan, uyuglamaya giren kişinin bilgiini o kişinin görmesine kullandınız. Açıklayayım, Örnek; mehmet uygulamaya girdi. Kendi bilgilerini görebilir, admin mehmetin bilgilerini göremez (bu videoya göre).. Bunu yapmak için de bir uygulama olusturmak vs. yerine app center'dan profil bilgilerine bakılabilir. Birde söyle bir durum var; Bu app'ı admin panelli bir scripte dönüştürüp yayınlama durumunda başkalarının bilgilerini elde edersiniz fakat bunlar ilişki, doğum tarihi adı soyadı felan filan olabilir anca. izin vermiyorsa; mail ve telefonunu almanız imkansızdır. Bunları almadan uygulama yapmanızında şahsen bir anlamı yok. Bunlarda 2 hafta öncesine kadar benim keşfettiğim bir facebook açığı sayesinde alınabiliyordu anca artık alınamıyor. Videoda verdiğiniz emek için teşekkür ederim, bunları eklemek istedim.
2
Güzel bir başlangıç olmuş, teşekkürler.
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim yakın bir zamanda yeni dersleri de ekleyeceğim.
0
Hocam Teşekkürler Derslerinin Devamını Bekliyoruz :)
0
cok guzel ve anlatilir eline saqliq
0
emeklerine sağlık üstad
0
Uygulama için teşekkürler üstad.
0
Teşekkür ederim Tayfun :)
0
Eline sağlık Oğuzhan :) Güzel bir başlangıç.
0