Yazılımlar

NE GETİRELİM
Kerem Turhan Site Üyesi

ADI:

Kerem

UZMANLIK ALANLARI:

- Php- MySQL- MS SQL- C#- Asp.NET- MVC- Jquery- Entity Freamwork

Foreign Key Nedir? MySQL ile Nasıl Kullanılır?

Makale tablosu silindiğinde o makalaye ait yorumların otomatik silinmesini istemez misiniz? Data Integrity konularından birisi olan Foreign Key (Dış Anahtar) nedir ? Nasıl kullanılır ve faydaları nele..
Bağlı Olduğu Eğitim Seti Mysql Performans Artıran İşlemler
FİYAT: 0.99 TL
VİDEO - FOREIGN KEY NEDIR? MYSQL ILE NASIL KULLANILIR? ( 6 dakika) - Seviye: Orta
Bu dersi izleyebilmek için satın almanız gerekiyor.
SOR / YORUM YAP / SOHBET ET GİZLE
@Metin ilgili dersler çekildi sisteme yüklendi ve montajlanması bekleniyor. Örnek uygulamalar ve daha ileri konuları önümüzdeki günlerde burada göremeye devam edeceğiz. İlginiz ve öneriniz için çok teşekkür ederim.
0
Mysql & sql Derslerinin devamını bekliyoruz... Ayrıntılı ve kapsamlı olması dileği ile...Başarılar.
0
Merhaba Kerem Hocam (: ilgiyle takip ediyorum ileri mysql derslerini. Düzeltmeler kısmına ekleebilirsiniz InnoDB notunuzu
0
Merhabalar ilk videom olduğu için biraz heyecanlıydım ve bu dersi daha önce üç-dört defa çektim.Hepsinde bahsetmiştim aslında MyISAM hariç bütün tablo türlerinin Foreign Key teknolojisi desteklediğini ama en son çektiğim bu videoda atlamışım demek ki bende şimdi siz yazınca fark ettim çok pardon.
0
Üstadım Tablo oluşturuken topla depolama turunu my ISAM değilde innoDB gibi yapmak zorundayız sanıyorum..Dersi En başından taplo yapısından itibaren çekerseniz sevinirim hiç bilmeyen birine sıkıntı çıkarabilir..Ben ilk başta biraz uğraşmıştımda.. :D
0