Websiteniz ile Ogretiyor'dan Kredi KazanmakBlog Yazısı

Websiteniz ile Ogretiyor'dan Kredi Kazanmak

Ogretiyor.com 'dan herkese merhaba !

Bir websiteniz varsa, Ogretiyor.com 'u tanıtan bir yazı yayınlayın, bu sayfadan Ogretiyor.com anasayfasına bir link verin. Yayınladığınız bu yazının linkini bize 30.04.2015 tarihine kadar gönderin. 30.05.2015 tarihine kadar yazısı aracılığıyla en çok ziyaretçi gönderen üyemize Ogretiyor.com üzerinde 100 TL kredi hediye edilecek ! Ayrıca en güzel yazıyı hazırlayan üyemize de 100 TL kredi hediye edilecek !  • Birden fazla site / yazı kullanabilirsiniz, linkleri bize kullanıcı adınızla bildirmeniz gerekir.

  • Kazananlar 10.06.2015 tarihine kadar belirlenecek ve hediye kredileri yüklenecektir.

  • Sadece bize bildirdiğiniz linkler sayıma girecektir.

  • En güzel yazı Ogretiyor moderasyon ekibinin insiyatifinde seçilecektir.

  • Kampanya sonucunda yazınız aracılığıyla gelen ziyaretçi sayısı, web siteniz ve benzeri bilgiler, istemez iseniz paylaşılmayacak. Bize gönderdiğiniz mailde ' Sitemin paylaşılmasını istiyorum. ', ya da 'istemiyorum' diye bildirmeniz yeterlidir.

  • Gerekir ise güncellemeler Ogretiyor Blog ya da Forumları aracılığıyla paylaşılabilir.


Websiteniz Yoksa

Ancak olmasını istiyorsanız bir hosting hizmetine ihtiyacınız olacak. Dünyanın en büyük hosting sağlayıcısı firmalarından HostGator; 7 Nisan 2015, Türkiye saatiyle; 20:00 da, sadece 3 saatlik özel bir indirim yapacak. Tüm hosting paketlerinde % 60 indirim ! ! ! Bu indirimden faydalanmak için belirtilen saatte aşağıdaki resme tıklayarak HostGator 'ın ana sitesine gitmeniz gerekir. Bu saat diliminde alışverişinizi gerçekleştirirseniz, ödeme esnasında indirim kuponu otomatik olarak sepetinize eklenecek.

Dikkat; İndirim hostgator'ın türkçe sitesinde aktif olmayabilir, lütfen aşağıdaki resme tıklayarak HostGator'un ana sitesine gidiniz. Bu link aracılığıyla yaptığınız alımlardan Ogretiyor'da kazanç sağlayabilir, bize destek olabilirsiniz.


Scroll to Top