Reklam ve Kazanç Programları

Ders / Eğitim Seti Yükleyerek Kazanma
Öğretiyor.com standartlarında uygun olup yayınlanan ve satışı gerçekleşen her dersinizden %50 komisyon kazanırsınız. Ders ekleme konusunda bilgi almak ve ders eklemek için lütfen tıklayın>> Ders Ekleme Kriterleri

Ogretiyor.com öğrenimi herkese ekonomik ve komforlu bir şekilde sunarken, eğitmenlerine kazandırmayı hedefler. Bu şekilde eğitmenlerle bir takım çalışması yapar. Eğitmenler Ogretiyor.com dan bağımsızdır, Ogretiyor.com aracılığıyla yarattıkları imkanlar sayesinde pek çok iş fırsatı üretebilir ve değerlendirebilirler. Videolarda herhangi bir reklama müsade edilmemektedir ancak eğitmenler profillerinde iletişim bilgilerini açıkça belirtebilirler.

Ogretiyor.com da öğrenciler eğitim seti satın almak zorunda değildir, dileyen sadece ilgilendiği bir konu ile ilgili dersi tek başına çok uygun bir maliyete temin edebilir. Bu şekilde öğrenci ilgilendiği konuyu örneğin; ihtiyacı olmayan şeylerle birlikte set alarak 100 TL ye öğrenmek yerine ders alarak sadece 1 TL ye öğrenebilir.

Ogretiyor.com un en önemli özelliklerinden biri daha ise; özet video özelliğidir. Bu özellik sayesinde eğer bir tanıtım / özet videosu hazırlarsanız, dersiniz sayfasına gelen kullanıcılar önce bu ücretsiz tanıtım / özet videosunu izlerler ve dileyenler dersinizi satın alarak premium videonuza ulaşabilirler.

Sorularınız için bize ogretiyor@ogretiyor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam
Ogretiyor.com da 728X90px boyutlarında ana sayfada üst ve alt bölge olmak üzere, video içerik sayfalarında olmak üzere 3 farklı alanda reklam ilanı verebilirsiniz. Minimum ilan süresi bir aydır. Ayrıntılı bilgi, rezervasyon ve satın alma için ogretiyor@ogretiyor.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Scroll to Top