Gündem Ve GenelKategori Yazıları

İyi Bir İş Bulmak İçin Tüyolar!

İyi bir iş bulmak için öncelikle iyi bir başlangıç yapmak oldukça önemlidir. Bu başlangıcı online CV hazırlamak için her zaman yanınızda olacak olan CVMaker sayesinde yapabilir, mesleğinizin ve işinizin gerektirdiği gibi güncel bir özgeçmiş hazırlığı yaparak, önemli şirketlerin dikkatini çekecek profesyonel bir portfolyo oluşturabilirsiniz. 

Eğitimi Destekleyen Kültürel Altyapı ile İtalya’da Eğitim Avantajları

Bir insanın üreticiliği ve gelişimi esasında içerisinde bulunduğu ortam ile bağlantılıdır. Etrafında gördüğü diğer insanlar, coğrafya ve yapılar zihinlerimizi şekillendirmekte ve bilincimize yol göstermektedir.

Öğrencilerin Yeni Yaz Tatili Trendi: Yurtdışı Yaz Okulları

Özellikle genç yaşta çocukları olan ailelerin tercih edebileceği yurtdışı yaz okulları öğrencilerin ve velilerin tatil planlarına İngilizce eğitimini de ekleyebilmeleri anlamına geliyor. Yaz aylarında genç yaşta öğrencilerin katılabileceği yaz kampları öğrencilere İngilizce öğrenmenin yanı sıra unutulmaz bir tatil imkânı da sunuyor.

Okey oynamak için bu ipuçlarını öğrenin

Geleneksel kart oyunu Rummy oyunundan birazcık değişiklik gösteren Rummy benzeri oyun arayan Rummy oyuncuları, klasik Rummy ‘nin başka bir versiyonu olan Okey ‘in tadını çıkarabilirler. Okey oyna, Rummy oyununun Türk versiyonudur. Okey dört oyuncu ve 106 taşla oynanır.

SEM Akademi

Teknoloji ilerledikçe ve hayat standartları değiştikçe, insanlar artık var olan eğitimler ile yetinmemeye ve daha farklı alanlarda eğitim görme hevesi içine girmişlerdir.

Patlayıcı Güç Egzersizleri Nasıl Yapılır?

Sağlığımızı korumak veya daha yapılı ve güçlü bir vücuda sahip olmak için yapacağımız hareketlere kısaca egzersiz adını veriyoruz. 

Kanada'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Kanada’ da dil eğitimi denildiği zaman ilk önce avantajlarını düşünmek gerekiyor.

Metacognition İle Kendinizi Tanıyın ve Kontrolü Elinize Alın

Metacognition ya da diğer bir deyişle üstbiliş, öğrencilerin kendi öğrenme davranışlarını planladığı, izlediği, değerlendirdiği ve değişiklikler yaptığı süreçleri tanımlıyor.

Alanya Uçak Bileti Satışları Artıyor

Türkiye’nin en turistik şehri Antalya...

Yabancı Dil Eğitimi

İş dünyasında donanımlı bir özgeçmişe sahip olmak, firmaların gözündeki değerin temel sembolüdür. Bu durum iş tecrübesi kadar dil yeterliliğinin de önemini açığa çıkarmakta.

SAT Sınavına Hazırlanırken Bunlara Dikkat Edin

SAT sınavı Amerika'da eğitimini sürdürmek isteyen öğrencilerin akademik yeterliliklerini ölçmek için yapılan bir sınavdır.

Her Gün Bayram Olsun

Pasif gelir, yani bir süre çalışıp sonrasında düzenli gelir sağlayarak her günü bayram etseniz, sevdiklerinizle geçirseniz nasıl olur ?

Girişimci Kime Denir ?

Girişimciyim diyen çok, peki ya gerçekten girişimci kime denir ?

Girişimcilik Nedir ?

Hep duyarız da, nedir ?

Pilotlar Günü Kutlu Olsun - Pilotları Tanıyalım

Çoğunluğuğun çocukluk hayallerinden biri olan Pilotluk olacak bugünkü postumuz.

Kanserle Savaş Haftası

Bu önemli haftayla ilgili bilmedikleriniz.

İstanbulda Yapılacak İlk 50 Şey

İstanbulda yapmanız gereken ilk 50 şeyi listeledik, buyrun buradan başlayın.

İlkbahar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İlkbahar ne zaman başlar? İlkbahar nasıl bir mevsimdir, özellikleri nelerdir? İlkbahar ile ilgili bilgi

Dünya Dans Günü

Dünya Dans Günü ' nü biliyor muydunuz ?

Scroll to Top